Poola-Eesti Klubi Pro Polonia
Header

Liikmete nimekiri

1. OÜ Ektoni Hulgikaubandus

(toiduainete import ja hulgimüük)

Võru 5-3, 50111 Tartu

Ladu: Kõrveküla, Tartumaa

Tel/fax: +372 7 352 189

GSM: +372 56 233 819

selenga@hot.ee

www.ektoni.ee

kontaktisikud: Daimar Elp, Paul Kütt

2. IWF Invest OÜ

(Skandinaavia-Poola Ekspordi keskus, Navirec GPS jälgimisseadmete müük)

Urva 7-21, 76401 Saue

tel. +372 55 595 518

paavo.pauklin@spec.ee

www.spec.ee

http://pl.navirec.com

kontaktisik: Paavo Pauklin

3. Raul Roose

Lemmiku 22, 10911 Tallinn

tel. + 372 56 259 741

raul@triston.ee

4. Triina Utt

(kultuur, turism)

Vilde tee 86, Tallinn 12917

tel. + 372 50 222 11

triina.utt@gmail.com

www.cornet.ee

5. Rita Makarova

(meditsiin, poliitika)

Unna 3, 13516 Tallinn

tel. + 372 5108579

rita.makarova@spin.ee,  rita.makarova@tallinnlv.ee

6. Koma Ehitus AS

(elektrikaablite ja -tarvikute import ja hulgimüük)

Telliskivi 15

72720 PAIDE

Estonia

Tel.: + 372 50 33876

raivo@koma.ee

www.koma.ee

kontaktisik: Raivo Pink

7. M.K. Door OÜ

(vahendus)

Heiki tee 6 – 92, 74001 Viimsi

tel. + 372 5018424

margus@mkdoor.ee

www.mkdoor.ee

kontaktisik: Margus Kiisküla

8. Oksana Kustova

(poola vandetőlk)

tel. + 372 53 072 887

info@plest.ee

www.plest.ee

9. Jaak Teras

Pardi 32-3

80016 Pärnu

kom. + 372 5015874

jaak.teras@mail.ee

10. AS Lux Express Estonia

(sõitjate vedu rahvusvahelistel regulaarbussiliinidel)

Lastekodu 46

tel. + 372 6813489, + 372 5136993

ines.pensa@luxexpress.eu

www.luxexpress.eu

kontaktisik: Ines Pensa

11. Ago Vilo

(geotehnikainsener, poliitikavaatleja)

75501 Saku p/k 22

ago.vilo@mail.ee

tel. + 372 53830116

12. AS Kanpol

(jae- ja hulgikaubandus)

S-Jőe 58, 80042 Pärnu

www.kanpol.ee

hans@kanpol.ee

kontaktisik: Hans Kasearu

tel. + 372 5282763

13. LOT Polish Airlines

(lennundus)

Katusepapi 6, 11412 Tallinn

tel. + 372 6642252

+ 372 56467968

lotsales@nordica.ee

www.lot.com

kontaktisik: Ksenia Poldre

14. Elle Muuga

Faehlmanni 2-6, 10125 Tallinn

tel. +372 53 536715

elmuuga@gmail.com

15. Prometheus OÜ

(jahtide import Poolast)

Mereranna 6-46, 74001 Harjumaa

tel. +372 56 358883, tel. + 372 50 55535

Kontaktisikud: Magdalena Viks magda.viks@mail.ee,

Mihkel Viks, mihkel.viks@mail.ee

16. Timex S.A. Eesti Filiaal

Narva mnt. 7D, Tallinn

tel. +48605603

bartosz.kamejsza@timexsa.pl

kontaktisik: Bartosz Kamejsza

17. Kristiina Püttsepp

(reisijuht, giid, tõlk)

Kaluri 2, 51004 Tartu

tel. +372 56 241633

pytsa2@gmail.com

18. Thermoelement OÜ

(ehitus)

Kunderi 36, 10121 Tallinn

www.thermomaja.ee

kontaktisik:

Argo Põder argo@thermomaja.ee

tel. +372 53 447 514

 19. Izodom 2000 Polska

(ehitus)

Ceramiczna 2, 98-220 Zduńska Wola

www.izodom.pl

kontaktisik: Jakub Wójcik

jakub.wojcik@izodom2000polska.com

tel. +48 502283309

 20. Ryszard Sondowicz

Edela 3, 10919 Tallinn

tel. +372 5526866

info@tantsima.ee

21. Heiki Arumäe

Jaan Venteri tee 3, Harkujärve,

Harku vald, Harjumaa 76902

tel. +372 56 259 740

e-mail: heiki@virukivi.ee

22. Tatjana Muna 

(tõlk, õpetaja)

Mahtra 28, 13811 Tallinn

tel. +372 5147708

e-mail: tadm@het.pri.ee

23. Jadviga Adomaitite

Astri 19-10, 11211 Tallinn

tel. +372 5535962

e-mail: jadviga.adomaitite@gmail.com

24. Artur Polõn

(logistika)

Pallasti 28/25 – 46, 11402 Tallinn

+372 5050098

e-mail: artur767@gmail.com

25. Riho Lehiste

(sport)

Kirbu küla, Haanja vald, 65118 Võrumaa

tel. +372 53 410 241, +372 56 882 888

e-mail: rihojudo@gmail.com

26. TV Online OÜ

Vilmsi 6-6, Tallinn
(ehitusmaterjalide müük)
kontaktisik: Tõnis Vändre
27. Albert Helme

Liikuri 8a – 29, 1361 Tallinn

tel. +372 5084328

e-mail: albert_h21@yahoo.com

28. Piret Porr

(kaubandus)

Haabneeme

tel. +372 5066705

porr.piret@gmail.com